kniha_je_venku

Kniha spatřila světlo světa

A je to tady přátelé,

dnes je významný den! Za prvé: máme přestupný den a další budeme mít až za čtyři roky. Za druhé: Leo konečně získal Oscara a fanoušci slaví po celém světě. No a za třetí: kniha CESTOVÁNÍ – NEJLEPŠÍ ŽIVOTNÍ INVESTICE je domááááá!!!!

Při otevření knihy mi doslova naběhl mráz po zádech a vzpomenul jsem si na všechny úžasné lidi, které jsem během svých cest poznal a zážitky, které jsem prožil. Na knize jsem pracoval dva roky, absolvoval desítky rozhovorů, průzkumů a osobně viděl přes 10 000 mladých lidí, se kterými jsem měl možnost komunikovat skrz své přednášky, studentské veletrhy, besedy a emaily:). Jsem přesvědčen, že taková kniha na českém trhu chyběla a může pomoc všem mladým lidem, kteří přemýšlí, jak správně nastartovat svojí kariéru. V knize najdete desítky zajímavých příběhů od lidí, které jsem potkal během svých cest.

kniha je končně venku

Tyto příběhy mě silně inspirovaly a pevně věřím, že inspirují i vás a hlavně vám dodají odvahu, protože nic na světě není nemožné. V knize najdete propojení mého životního příběhu, vtipných historek a zážitků s příběhy lidí, kteří jednoho dne sebrali odvahu, učinili životní rozhodnutí a dnes jsou úspěšní. Musím říct, že jsem měl během svého života obrovské štěstí a potkával zajímavé lidi všech profesí a věřím, že se vám kniha bude líbit. Kdo mě zná osobně, tak ví, že nemám malé životní cíle a mým hlavním cílem v následujících měsících je dostat knihu ke všem mladým lidem z ČR. Přál bych si, aby se kniha dostala k dnešní mladé generaci a pomohla správně nastartovat kariéru :)

Když jsem se na konci roku 2013 vrátil z Kanady, tak jsem si řekl, že rozcestuji všechny mladé Čechy a začal pracovat na několikaleté strategii. Věřím, že se mi tento úkol povede. Ze všech stran od starší generace slýchávám, že dnešní mládež je zkažená a líná jak veš, ale já si to nemyslím. V každém století existovali lenoši a doby nemůžeme srovnávat, protože technologie se neustále zlepšují, a kdyby naši předci měli k dispozici telefony a další vychytávky, tak by se taky chovali jinak. Naopak jsem během svých cest a přednášek potkal mnoho talentovaných lidí a věřím, že nová generace, která procestuje svět může tento stát posunout k lepšímu.

kniha Lukáše Kerharta

V posledních letech byla největším knižním hitem kuchařka od Láďi Hrušky. Prodal desetitisíce výtisků po celé ČR. Pro jedny se stal idolem a jiní mu zase nemůžou přijít na jméno. Tuto knihu kupovala především starší a “inteligentní” generace, a tak jsem zvědavý, jestli si mladá generace dokáže koupit pořádné čtení, které může pomoci v začínající kariéře a najít odpovědi na mnoho životních otázek.

Jsem přesvědčen, že cestování je ta nejlepší životní investice a věřím, že investicí do knihy nebudete litovat a třeba se i pobavit. Knihu můžete koupit na oficiálním webu Grady a do konce týdne by měla být k dostání ve všech knihkupectvích po celé ČR. Určitě buďte ve střehu, protože mám v plánu pár bláznivých soutěží a třeba se na nějakou další cestu vydáte po mém boku.

Kouknout se na knihu