soutez_lukate_kerharta

Soutěž – akční dobrodružství v zahraničí

Zdravím přátelé :)

jak víte, tak bych si přál, aby každý mladý Čech měl dlouhodobější zahraniční zkušenost a moje kniha se dostala ke všem mladým lidem z celé ČR, zkrátka, aby si ji každý přečetl :-) . A proto VYHLAŠUJI bláznivou soutěž o několikadenní akční dobrodružství v zahraničí po mém boku, které proběhne na konci května mimo území ČR, a můžete se těšit na pořádnou jízdu. Možná zažijete rafting, možná zažijete koštování vína, možná zažijete stopování zvěře, možná zažijete povídání veselých historek na netradičním místě, možná zažijete spaní pod širákem, možná zažijete horké a horské prameny, možná zažijete zipline, možná zažijete zdolání nějaké větší hory, možná …., zkrátka bude to jízda a čas bude i na osobní diskusi týkající se vaší kariéry. Slibuji, že budete mít skvělý zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Soutěž Lukáše Kerharta

Pravidla jsou zcela jednoduchá…Stačí se vyfotit s mojí knihou na nějakém místě kromě knihkupectví, vložit fotku na svoji facebookovou zeď s označením #DobrodruzstviSLukasem , přidat popisek, co se ti na knize líbilo a stát se fanouškem mojí facebookové stránky . A pozor příspěvek musí být veřejný, abych jej viděl i já :) . Pokud chceš mít 100% jistotu, abych tvoji fotku náhodou nepřehlédl, tak ještě pod můj soutěžní status s fotkou napiš své jméno a příjmení – CHCI VYHRÁT. Dne 16.5. 2016 proběhne náhodné losování dvou lidí (muže a ženy) za účasti notáře a tito dva šťastlivci pojedou, anebo taky poletí na několikadenní akční dobrodružství. Celou akci zafinancuji ze své kapsy, takže ti stačí pouze dobrá nálada a odhodlání zúčastnit se soutěže.

Už se moc těším

Termín ukončení soutěže: 15.5. 22:00
Termín losování dvou výherců: 16.5
Termín dobrodružství: 26.5 – 30.5 (5 dní)
Požadavky: Fotka s mojí knihou, fotku s knihou vložit na vaší facebookovou zeď, do komentáře k fotce napsat, co se ti na knize líbilo a přidat #DobrodruzstviSLukasem , stát se fanouškem mojí facebookové stránky, a případně pod soutěžní fotku, která je na mých facebookových stránkách napsat do komentáře Jméno a příjmení – CHCI VYHRÁT
Extra požadavky: platný pas, pozitivního ducha a úsměv na tváři
Místo setkání: Praha – přesné místo bude upřesněno

Pořadatelem soutěže není společnost Facebook a nenese za ni žádnou zodpovědnost.