Soutěž – 14 dní v zahraničí

Zdravím přátelé :-)

jak víte, tak bych si přál, aby každý mladý Čech měl dlouhodobější zahraniční zkušenost a moje kniha CESTOVÁNÍ – NEJLEPŠÍ ŽIVOTNÍ INVESTICE  se dostala ke všem mladým lidem z celé ČR, zkrátka, aby si ji každý přečetl  . A proto VYHLAŠUJI již druhou bláznivou soutěž, tentokrát o dvoutýdenní akční dobrodružství v zahraničí po mém boku, které proběhne začátkem srpna 2016  v chorvatském Splitu. Podařilo se mi domluvit doslova husarský kousek a vyjednal jsem pro jednoho výherce pobyt a libovolný kurz v angličtině na European Summer School zcela zdarma. Můžete se těšit na krásné pláže, top lektory, rafting, párty na lodi, mladé lidi z celého světa a mnoho dalšího. Na této letní škole budu mít na starosti zábavu a volnočasové aktivity pro mladé lidi z celého světa. Zkrátka bude to jízda a čas bude i na osobní diskusi týkající se vaší kariéry. Slibuji, že budete mít skvělý zážitek, na který jen tak nezapomenete.
Soutěžte s Lukášem Kerhartem
Pravidla jsou zcela jednoduchá…Stačí se vyfotit s mojí knihou nebo vyfotit moji knihu na nějakém místě kromě knihkupectví, vložit fotku na svoji facebookovou zeď s označením #letniskolaslukasem , přidat popisek, co se ti na knize líbilo a být fanouškem mojí facebookové stránky . A pozor příspěvek musí být veřejný, abych jej viděl i já. Pokud chceš mít 100% jistotu, abych tvoji fotku náhodou nepřehlédl, tak mi klidně napiš zprávu, že soutěžíš. Dne 21.7. 2016 proběhne náhodné vylosování jednoho soutěžícího a výherce vyhraje libovolný kurz a pobyt na European Summer School – teaser zde!

Už se moc těším a určitě zkus štěstí. Vítězové minulé soutěže to taky zkusili, výhru nečekali a pak se radovali :-)

Termín ukončení soutěže: 20.7. 23:00
Termín losování jednoho výherce: 21.7.2016
Termín dobrodružství: 1.8.2016– 12.8.2016
Požadavky: Fotka s mojí knihou, fotku s knihou vložit na tvoji facebookovou zeď, do komentáře k fotce napsat, co se ti na knize líbilo a přidat #letniskolasLukasem , být fanouškem mojí fanouškovské stránky
Extra požadavky: platný pas, pozitivního ducha a úsměv na tváři
Místo setkání: přesné místo bude upřesněno

Pořadatelem soutěže není společnost Facebook a nenese za ni žádnou zodpovědnost.