Napsalo se

POLAR – Moravskoslezská regionální televize

Mnoho studentů po dokončení školy, neví co dál. Cestovatel z Havířova mladým lidem radí, aby vycestovali do zahraničí. V rámci přednášek se s nimi dělí o zajímavé zkušenosti, které sám prožil během posledních pěti let. Čtěte více zde!

Forbes – Lukáš Kerhart chce rozcestovat všechny mladé Čechy

Opakuje se to skoro pokaždé. Než Lukáš Kerhart odvypráví středoškolákům těsně před maturitou svůj příběh, položí jim logickou otázku. Kolik z vás ví přesně, co chce v životě dělat? … Čtěte více zde!

Český rozhlas – rozhovor

Celý rozhovor je k poslechu zde.

zivotnacestach.cz – rozhovor

Cestovatel, lektor a kariérní poradce pro mladé Lukáš Kerhart je skvělý a pozitivně naladěný člověk, který je stejně jako my přesvědčený, že cestování lidem změní celý život, otevře jim nejen nové obzory, ale také oči a duši. Čtěte více zde!

Rozhovor s portálem studentpoint.cz

Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli ano, pak je rozhovor s cestovatelem a lektorem Lukášem Kerhartem přesně pro vás! Lukáš žil celkem pět let v zahraničí, různě střídal lokality a nechával se inspirovat lidmi z celého světa. I přes krušné začátky, kdy byl na vše sám, zažil momenty, o kterých nemusíte jen snít!
číst dále

Cestovatel Lukáš Kerhart: Chci rozcestovat mladé Čechy!

Dva dny po svých osmnáctinách se Lukáš Kerhart sebral a odjel do Velké Británie. V následujících letech navštívil desítky dalších zemí. Všude se učil a získával zkušenosti… celý článek zde…

Článek o studiu v Dánsku …popis dánského vzdělávacího systému.

clanek-dansko

Časopis Brainstorm – rozhovor

Rozhovor s Lukášem z časopisu Brainstorm

Časopis Brainstorm – rozhovor

Rozhovor na ycube.cz

Rozhovor můžete číst zde